Live Well. Eat Prepped.
Nutritional, balanced meals delivered right to your door. Our highly skilled chefs work one on one with coaches and trainers to provide meals that are full of nutrition and flavour, with your fitness goals at the forefront.

- Protein Packed 10 products
- Salad Bowls 5 products
- Power Bowls 2 products
- Vegan + Vegetarian 4 products
- Breakfast 5 products
-
Turkey Stir Fry
- Regular price
- $13.50
- Regular price
-
$0.00 - Sale price
- $13.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $13.50
- Regular price
-
$0.00 - Sale price
- $13.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Korean Style BBQ Pork Tenderloin w/ Zucchini Noodles + Rice Noodles
- Regular price
- $14.00
- Regular price
-
$0.00 - Sale price
- $14.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $14.00
- Regular price
-
$0.00 - Sale price
- $14.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Tuna Salad Bowl
- Regular price
- $13.00
- Regular price
-
- Sale price
- $13.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $13.00
- Regular price
-
- Sale price
- $13.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Oven Roasted Turkey Breast w/ Rapini, Pepper + Brown Rice
- Regular price
- $13.00
- Regular price
-
$0.00 - Sale price
- $13.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $13.00
- Regular price
-
$0.00 - Sale price
- $13.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Chimichurri Flank Steak w/ Sweet Potato + Steamed Vegetables
- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
$0.00 - Sale price
- $15.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
$0.00 - Sale price
- $15.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Jerk Snapper w/ Roasted Sweet Potato + Snow Peas
- Regular price
- $14.00
- Regular price
-
$0.00 - Sale price
- $14.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $14.00
- Regular price
-
$0.00 - Sale price
- $14.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Tomato Braised Cod w/ Potato + Roasted Zucchini + Olives
- Regular price
- $13.00
- Regular price
-
$0.00 - Sale price
- $13.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $13.00
- Regular price
-
$0.00 - Sale price
- $13.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Greek Style Chicken Breast w/ Roasted Zucchini + Potato
- Regular price
- $13.00
- Regular price
-
$0.00 - Sale price
- $13.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $13.00
- Regular price
-
$0.00 - Sale price
- $13.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Lemon + Herb Salmon w/ Quinoa + Steamed Vegetables
- Regular price
- $14.00
- Regular price
-
$0.00 - Sale price
- $14.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $14.00
- Regular price
-
$0.00 - Sale price
- $14.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Spicy Sambal Shrimp w/ Snow Peas + Steamed Rice
- Regular price
- $14.00
- Regular price
-
$0.00 - Sale price
- $14.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $14.00
- Regular price
-
$0.00 - Sale price
- $14.00
- Unit price
- per
Sold Out
-
Tuna Salad Bowl
- Regular price
- $13.00
- Regular price
-
- Sale price
- $13.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $13.00
- Regular price
-
- Sale price
- $13.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Cold Asian Style Slaw
- Regular price
- From $6.50
- Regular price
-
- Sale price
- From $6.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $6.50
- Regular price
-
- Sale price
- $6.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Cucumber + Chickpea "Greek" Salad
- Regular price
- From $7.25
- Regular price
-
- Sale price
- From $7.25
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.25
- Regular price
-
- Sale price
- $7.25
- Unit price
- per
Sold Out -
Arugula + White Bean Salad
- Regular price
- From $7.25
- Regular price
-
- Sale price
- From $7.25
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.25
- Regular price
-
- Sale price
- $7.25
- Unit price
- per
Sold Out -
Baby Kale Salad w/ Cranberry, Grape + Walnut
- Regular price
- From $8.50
- Regular price
-
- Sale price
- From $8.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $8.50
- Regular price
-
- Sale price
- $8.50
- Unit price
- per
Sold Out
-
"Korean" Power Bowl
- Regular price
- From $8.50
- Regular price
-
- Sale price
- From $8.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $8.50
- Regular price
-
- Sale price
- $8.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Southwest Fajita Bowl
- Regular price
- From $8.50
- Regular price
-
- Sale price
- From $8.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $8.50
- Regular price
-
- Sale price
- $8.50
- Unit price
- per
Sold Out
-
Chickpea, Kale + Rice Stuffed Pepper w/ Tomato Sauce
- Regular price
- $11.00
- Regular price
-
$0.00 - Sale price
- $11.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $11.00
- Regular price
-
$0.00 - Sale price
- $11.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Mexican Style Sweet Potato "Fajita" w/ Brown Rice
- Regular price
- $12.00
- Regular price
-
$0.00 - Sale price
- $12.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $12.00
- Regular price
-
$0.00 - Sale price
- $12.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Teriyaki Tofu Bowl w/ Steamed Rice + Snow Peas
- Regular price
- $11.00
- Regular price
-
$0.00 - Sale price
- $11.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $11.00
- Regular price
-
$0.00 - Sale price
- $11.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Quinoa Stuffed Eggplant w/ Tomato Sauce + Vegetable Succotash
- Regular price
- $11.00
- Regular price
-
$0.00 - Sale price
- $11.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $11.00
- Regular price
-
$0.00 - Sale price
- $11.00
- Unit price
- per
Sold Out
-
Coach Mauro's Afternoon Omelet
- Regular price
- $12.00
- Regular price
-
- Sale price
- $12.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $12.00
- Regular price
-
- Sale price
- $12.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Bacon, Egg + Avocado Salad Bowl
- Regular price
- $12.00
- Regular price
-
- Sale price
- $12.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $12.00
- Regular price
-
- Sale price
- $12.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Protein Pancake
- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Seasonal Vanilla Yogurt Parfait Cup
- Regular price
- $6.25
- Regular price
-
- Sale price
- $6.25
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $6.25
- Regular price
-
- Sale price
- $6.25
- Unit price
- per
Sold Out -
Seasonal Fruit Bowl
- Regular price
- $8.00
- Regular price
-
- Sale price
- $8.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $8.00
- Regular price
-
- Sale price
- $8.00
- Unit price
- per
Sold Out
Meals Ready to Eat.
We offer an assortment of meals to suit all needs and tastes, outlining flavour profiles and nutrional values for each meal. Whether your coach or trainer has laid out your dietary guidelines, or you just need a few ready to eat meals to fill in the gaps, we have you covered.


Locally and Sustainably Sourced.
Only the highest quality and freshest ingredients are used in every meal. We source all of our products from local suppliers and opt for sustainable food products where possible.